24.10.2003. održan je prvi ovogodišnji sastanak "podmalđenog" SWT-a

Novi članovi su došli sa mnogobrojnim idejama. Pokušaćemo da reorganizujemo prikupljanje vesti.

Otvoren je konkurs za redizajn sajta. Predloge doneti na sastanak SWT-a 7.10.2003.

Uskoro ćemo znati koji učenici će ove školske godine imati čast da se nađu na ovoj stranici.

A prošlogodišnja ekipa bila je:

Uglješa Jovanović II-4

IonSpin@sezampro.co.yu

Mirko Mirković IV-7

mirkomirkovic@beotel.yu

www.beotel.yu/~mirkomirkovic

Stefan Paunović II-9

stekol@infosky.net

Novinari :

Jelena Skulić II-9 Ivana Savić II-9 Tanja Klimčuk i Bojana Kovačević III-9

Stručno rukovođenje:

1. Snežana Marković, prof. računarstva i informatike

2. Olgica Rajić, prof. srpskog jezika i književnosti

Fotografija:

1. Ivana Sretenović IV-3

2. Mirko Mirković IV-7

3. Snežana Marković prof.

Zahvaljujemo se svim učenicima i profesorima od kojih smo dobili tekstove, naročito prof. Jasni Perić i šk. pedagogici Sonji Žarković.

Zahvaljujemo se profesorima na razumevanju i pogotovo čestom puštanju sa časova.

Zahvaljujemo se Vladimiru Jankovskom i Nikoli Nikoliću, bivšim maturantima na inicijativi za sajt.

Sve vaše komentare, sugestije, komentare, predloge i ostale gluposti koje su vam pale na pamet dok ste gledali sajt pošaljite na: swt@VIgimnazija.edu.yu

nazad na početnu stranu >>>